Klempířství

Okapnice     Závĕtrné lišty     Úžlabí     Krytiny      Okapy      Parapety      Okna      Dveře
Mezi hlavní činnosti patří výroba a montáž klempířských prvků, provádíme klempířské práce – stavební klempířství, zpracování plechu na zakázku, jsme schopni zrealizovat široký rozsah prací dle přání klienta.Okruh našich zákazníků je různorodý, spolupracujeme s majiteli domů,stavebními firmami, dodavateli oken,izolatéry a zámečníky.Zajistíme kompletní dodávky klempířských prací ze všech dostupných klempířských materiálů. Vyrábíme z materiálů dle potřeb zákazníka jako například měďi, titanzineku, hliníku, pozinku nebo barevného pozinku. Standardně používané barvy RAL lakovaných profilů a okapových systémů jsou RAL 8028 zemní hnědá, RAL 8004 měděná hnědá, RAL 9005 černá, RAL 9002 bílá, RAL 3009 oxidovaná červená. Pro náročnější zákazníky máme možnost zajistit rozsáhlejší výběr barevného provedení podle vzorníku RAL.
Plechové střešní krytiny
Plechové střešní krytiny
Pokládku plechové střešní krytiny provádíme dle nejnovějších postupů a trendů, ve vysoké kvalitě,kterou si hlídáme a prosazujeme.Montujeme ze všech dostupných,různobarevných a kvalitních materiálů od různých výrobců např.Rheinzink, Prefa nebo Ruukki.

Klempířské prvky

Klempířské prvky a rekonstrukce historických budov
 

Klempířské prvky a rekonstrukce historických budov.Zakázková výroba a montáž klempířských prvků na stavbách.

 

 

Okapové systémy – žlaby, svody, okapy
Okapy a střešní žlaby
Okapy dodáváme tradiční půlkulaté, v rámci moderní výstavby stále více využívané střešní žlaby hranaté a žlaby nástřešní – sámové, které se využívají především na starších činžovních domech. Svody dodáváme kulaté a hranaté.

  Okna a vchodové,balkonové nebo garážové dveře

Oplechování oken

V našem oboru klempířství máme také bohaté zkušenosti v oplechování stávajících dřevených oken nebo dveří,kdy se zákazník rozhoduje z důvodu úspor pro výměnu standartních prosklených výplní na izolační skla a požaduje bezúdržbovou povrchovou úpravu venkovních rámů.Tuto službu provádíme včetně zasklení a těsnění.